Kiralık DİĞER

Sinema, televizyon ve dizi için güvenilir DİĞER kiralama hizmetleri FSM Film 0212 217 57 17

FSM Film Hakkında

1994 yılından bugüne sektörde kiralama üzerine deneyimlerini bir çatı altında toplama kararı alan Fuat Ceylan ve Murat Ceylan tarafından kurulan Sinema ve TV projeleri için Steadicam, Jimmy Jib, Kamera, Saryo ve diğer yan aksesuarlar ile tüm prodüksiyon cihazlarını kiralama firmasıdır.

Firmamız FSM Film, kuruluşundan itibaren sektör için gerekli tüm yenilikleri yakından takip etmekte, ekipman parkını da bu doğrultuda güçlendirip, genişletmektedir. Televizyon ve Yapım şirketlerine teknik ekipman hizmetini deneyimli ekibi ile hızlı, güvenilir ve uygun fiyat ile sunmak FSM Film ailesinin en önemli hedeflerinden biridir.

Yapım firmaları projelere uygun, alternatifli, sorunsuz ekipmanlarla çalışmayı tercih etmeleri, kiralama işinin ayrı bir yöntem ve uzmanlık getirdiği konusunda tüm söktörde fikir birliğine varılmıı bir sonuçtur. Bununla birlikte yapımcıların ve teknik kadronun isteklerine cevap veremeyen cihazların ve bu cihazları kiralayan firmaların - tam tabiriyle - merdiven altı -şirketlerle yapılamayacağı sektör tarafından çok iyi bilinmektedir.

Sektörde ihtiyaç olacak elemanları firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere sektöre kazandırılması da en önemli vazifelerimizden biri olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

Neden Kiralık Ekipman?

img

FSM film , sinema ve Tv sektörüne son teknolojiye sahip kiralık kamera, kiralık steadicam, kiralık jimmy jib ve diğer film ekipmanlarını sorunsuz olarak sunmaktadır. Yüksek yatırım maaliyetlerini yapım firmalarıın üzerinden alır.

img

Teknolojiyi yakından takip etmek durumunda olan kırlama şirketleri, kamera, steadicam, jimmy jib, objektif ve çeşitli lenslerle birlikte tüm diğer film ekipmanlarını ilk g&üüml;nkü özende korumak durumudadırlar.

img

Anında çözüm üretebilen, alternatifli cihazları olan, hızlı ulaşılabilen, dinamik bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Ekipman kadar ekipman kullanacak olan operatörlerin de sektörde işlerini en iyi yapan sevilen bir ekiple çalışmaktayız.